Аркона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аркона

Добре дошли в земите на клан Аркона!
 
ИндексPortal**ГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Среща на ваш терен ...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
robber
Парцалив пътник
avatar


Брой мнения : 6
Location : София
Registration date : 06.06.2010

Среща на ваш терен ...  Empty
ПисанеЗаглавие: Среща на ваш терен ...    Среща на ваш терен ...  Icon_minitimeПон Юни 03, 2013 9:53 am

Я да видим какво става тука ....

Все още не мога да преценя дали да се смея на тази "поезия" или да ви понатупам ....

Както и да е .... мисля да го видим на място ...
Днес 03,06,2013 пътувам за Габрово и мисля да ви навестя ... ще се радвам да се видим и ако някой иска да каже нещо ще му дам възможност да го направи "очи в очи" .... ще си нося някакъв инвентар така че ....

Ще съм в града за няколко дни ... когато се организирате ... 0896 300 489 .. обадете се и ще го видим какво ще се получи .... за момента съм на мнение, че не ми допада лигнята по мой адрес ... още по малко ми харесва лигнята и обидата към Дуло.

Нека видим колко смели сте на живо ... че във форума всеки е много силен, могъш и велик.

Поздрави и УСПЕХ!
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Среща на ваш терен ...  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща на ваш терен ...    Среща на ваш терен ...  Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 7:26 pm

robber написа:
Я да видим какво става тука ....

Все още не мога да преценя дали да се смея на тази "поезия" или да ви понатупам ....

Както и да е .... мисля да го видим на място ...
Днес 03,06,2013 пътувам за Габрово и мисля да ви навестя ... ще се радвам да се видим и ако някой иска да каже нещо ще му дам възможност да го направи "очи в очи" .... ще си нося някакъв инвентар така че ....

Ще съм в града за няколко дни ... когато се организирате ... 0896 300 489 .. обадете се и ще го видим какво ще се получи .... за момента съм на мнение, че не ми допада лигнята по мой адрес ... още по малко ми харесва лигнята и обидата към Дуло.

Нека видим колко смели сте на живо ... че във форума всеки е много силен, могъш и велик.

Поздрави и УСПЕХ!

Разбира се че това няма как да се случи защото ние не съществуваме като клан от може би повече от година иначе с удоволствие бих развъртял меч с/у някой от дуло...Това ще бъде чест за мен Smile))
Върнете се в началото Go down
 
Среща на ваш терен ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аркона :: Кръчмата-
Идете на: