Аркона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аркона

Добре дошли в земите на клан Аркона!
 
ИндексPortal**ГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Напускане - Алзегор

Go down 
+3
Gorn
Витяслав
Slawulf
7 posters
АвторСъобщение
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 2:47 am

Здравейте! Това можже би е неочаквано за много от вас - моето отказване от ларп. Нека обясня с две думи.

От почти 3 години съм водач на габровската ларп гилдия. Бяха наистина невероятни приживявания и спомени за тези 3 години.

Отказването ми от ларп не е от нежелание и мързел... не ...не...
Това, което налага моето отказване е прекалено много задължения,които имам.Дори и да не пишех тези думи, аз не мога да се отдам и на двете както ми е присърце...аз направих своя избор.
Споменавайте ми за тренировките.
Направете вече за нов водач на клана.

Бъдещето е пред вас. Ако това на плещите ми олекне веднага ще се върна към ларп! Имам желанието.. но не и времето.


Слава Аркона!

В скоро време ще направя оповестяване на какво ще подарявам. Smile
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:49 am

Това се казва лоша изненада,както и да е,късмет и на теб в бъдещите начинания и дано пак се видим заедно в Аркона.
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:02 pm

Ето това е неочаквано, а както каза Витяслав това наистина е лошо. Но все пак избора е твой късмет и най-добри пойелания за бъдеще.


Слава Аркона
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 11:14 pm

Кога да направим кланова среща?
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeНед Авг 21, 2011 11:04 pm

Аз предлагам да се направи възможно най-скоро за да можем да обсъдим какво ще правим по-нататъка,в каква посока ще поемем,какво ще кажете за 23(Вторник)?
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:11 pm

Мисля, че Петъка ще е по- добре. За да може повече хора да видят (не че влизат де). Какво ще кажете за Петък 16:00 и да отидем в някое кафене/ заведение/ караванки или там каквото се сетите?
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:43 pm

Аз сега влизам щото бях малко болен, за кой петък става на въпрос.
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 11:31 am

Горн,този Петък няма да бъде,като се изясни с точност ще се пусне и тук информация за датата,часа и мястото на срещата.
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 12:21 pm

Добре аз от 1 до 6 септември ме няма, след това съм на ваше разположение, само нека е преди 19:00 щото моя последния реис в 20:00
Върнете се в началото Go down
Мефегор
Горско дете
Мефегор


Брой мнения : 153
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 06.05.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:57 pm

Като гледам на никой не му е интересно какво иска да ни каже Мишо. Дайте по-сериозно бе хора.
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 9:04 pm

Точно така Тишо кажи им ... Пълни лиги .... Sad
Върнете се в началото Go down
Еовин
Планинец
Еовин


Брой мнения : 183
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 20.05.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 6:49 pm

Много интересно как като напусна Павел и няма вече кой да ви мели на главите да се стягате и изведнъж всички се отпуснахте и " ми аз нямам време за кланова среща.. ми на мен не ми се занимава сега"
Много ми е чудно сега лятото като нямате време, как ще е като почнем даскало..
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 8:27 pm

В общия чат когато се направи аз казах че не ме бърка нито час,нито ден,а по въпроса за отпускането в момента си плета нова ризница от ''черна'' тел,като напредна повечко мога да пусна снимки. Smile
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 1:37 am

Според мен,колкото и странно да звучи от мойта уста (въпреки че нямам право на глас) Анито трябва да е княгиня на клана ...
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 8:29 pm

От тук нататък съм на ваше разположение, казвате дата и час и съм там.(Нека часа е преди 19:00)
Върнете се в началото Go down
Еовин
Планинец
Еовин


Брой мнения : 183
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 20.05.2010

Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 10:19 am

Еугор написа:
Според мен,колкото и странно да звучи от мойта уста (въпреки че нямам право на глас) Анито трябва да е княгиня на клана ...

Ти ме УБИ!!! Кой си ти и какво направи с Рижия?!?!?! Shocked Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Напускане - Алзегор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане - Алзегор   Напускане - Алзегор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Напускане - Алзегор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аркона :: Кръчмата-
Идете на: