Аркона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аркона

Добре дошли в земите на клан Аркона!
 
ИндексPortal**ГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Продавам

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам   Продавам Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 10:22 am

Реших да продам ризницата си,предполагам всеки я е виждал и знае как изглежда,но ето малко информация за нея:
Дължина:63см
Широчина:52см.
Цена:90лв.(всеки е виждал във сайтовете за ризници и въоръжение на какви цени вървят подобни неща и то не в български лева,така че мисля,че цената е приемлива)
Нарочно ризницата е по-широчка изплетена за да може да се облича върху един или повече ката дрехи и пак да не стяга на носещия,ако някой пък иска да я вземе,но му е широка и неможе сам да си я оправи мога да му я свия.Едно уточнение:ризницата е без ръкав,10мм диаметър на халката,2мм дебелина.Ако някой желае снимки да ме потърси в скайп за да му дам.
Поздрави! Smile
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 2:05 pm

Ти не се развиваш нормално !
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 2:36 pm

Цената ли ти се вижда висока,че твърдиш че не се развивам добре,нека разясня,само материалите заедно със секачите за рязане на пружините ми излязоха 42лв.,така,като сметнеш колко часа ми трябваха докато усвоя плетката,колко нерви,отделно като се започна с рязането на пружините и първите брутални мазоли по ръцете сам разбираш че няма да продам изделието си за 50лв,с тия пари аз немога си плати само лепенките за раните по ръцете,друго нещо,не знаеш колко време и нерви са ми трябвали за да изплета това нещо като съм работил и до тъмно някои пъти,за сравнение влез в някой чуждестранен сайт за средновековно въоръжение и виж че една нормална ризница с къс ръкав 10х2мм халки не пада под 180-200 евро или долара,айде като обърнеш в български лева и сметнеш със доставката грубо казано ти излиза 360лв цялата тая работа,така че и ненормален човек може да разсъди че цената която предлагам за моята ризница е повече от добра,какво мислиш,че като е от чуждестранен сайт и ще бъдат халките от някакъв неразрушим материал,пак ще трябва да се поправя от време на време.
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 4:22 pm

Там плетките са различни и са правени от хора които знаят какво правят.2-ро не мисли че някой ще я купи просто забрави,общо в касата сигурно има 90 лв.
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 10:15 am

Приятел,няма ризници в тия сайтове с различна плетка от 4в1(стандартната плетка за ризница)освен някой синджирчета или гривни които не се продават в тия сайтове,разбери,освен това какво има толкова да знаеш за плетката което те знаят,като я правиш без грешка по редовете и затваряш хубаво халките какво има повече което трябва да умееш,освен това ако някой се навие да я взема ще я плаща от ларп касата,така ли?
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 10:19 am

Не няма да я плаща от касата,казвам че дори в касата няма толкова пари колкото ти искаш за 1 ризница... Пусни я за продажба по другите кланове да ти се посмеят малко и пак си помисли...Иии не ми викай приятел Smile
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 10:23 am

Щом така смяташ,добре,модераторите да затриват темата и да не си губим времето взаимно. Smile
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 5:00 pm

В чуждостранните сайтове стандарта е различен за цените!
Ризниците там не ги правят от поцинкована тел, която е насечена с челни секачи.
Намали цената и постни тема в националния форум. ТУк няма да намериш копувачи.
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 9:00 pm

Разглеждал съм и в ларп.бг офертите за ризници,един пич продава ризница с къс ръкав от поцинкована тел 8х1,8мм халка,стандартна плетка за 180лв.,понеже моята не е с чак такъв диаметър на халките и без ръкав съм я пуснал на двойно по-ниска цена,мога да смъкна до 80лв. но не повече,все пак ти знаеш много добре една ризница като твоята колко труд и мъки отива,какво остава за моята която е по-ситна,но все пак сме си габровци,трудно можеш да изкопчиш някой лев от габровец. Smile
П.С. Нека поста не се приема като обида!Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам   Продавам Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Продавам
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аркона :: Кръчмата-
Идете на: