Аркона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аркона

Добре дошли в земите на клан Аркона!
 
ИндексPortal**ГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интересни статистики

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Интересни статистики Empty
ПисанеЗаглавие: Интересни статистики   Интересни статистики Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 1:22 am

Читателю, не се бой от голямото количество букви, написани по- долу, почни да четеш пък може и да ти стане интересно.
Малко да ви позабавлявам (или поне да се опитам) с интересни факти за нашия форум.
Предварително се извинявам за грешките, не съм проверявал мнението, не съм го препрочитал. Защо? Погледнете часът когато е постнато и ще разберете. БТВ утре трябва да ставам в 7:00.

Ще започна с най- лесно изникващата в съзнанието:

Теми с най много мнения

10. На десето място се заковава тема започната в далечния 2 ноември 2010 година от любимата ни магьосничка Еовин. Темата носи простото и точно заглавие с дълбокосъдържателен смисъл, а именно "Ще се забравим бе!!". Идеята й беше да се развие тийм билдинга на габровските ларпъри като просто се забием в някоя кръчма и да се нашвяткаме като прасета. През това добро старо време Алзегор още пиеше и мнението "Ще има ли вино..." навяваше спомени докато четох темата. Сега може би, Алзегоре, би попитал "Има ли Айран?!?!".. а ми се смеете, че пия чайче в халба, а?

9. Не може в нашата класация да няма и тема, която е за тренировка! Все пак е ЛАРП форум, а не място за празни приказки. Прословутата "Тренировка- 23.04.2011"... Нека ви припомня. По това време беше концерта на Хиподил и точно тогава, нали, трябваше да има тренировка.. за да се прецакат нещата... и то не къде да е, а на селото на Алзегор... т.е. на майната си. Най- голямо впечатление обаче ми направи анкетата, която задаваше простия въпрос "Ще присъствате ли на тренировката?" и като отговори... 5- да и 3- не.
В крайна сметка отидохме 3, а Хиподил гледаха 5.

8.Все пак не сме забравили и по- любознателните представители на клана с темата "Какви книги обичате да четете. И коя ви е любима?" По граматическите и пунктуационни грешки си личи, че темата е създадена от не безизвестния ЕУГОР cheers !
Човек, къде си бил в първи клас? Не знаеш ли че след въпросително изречение се поставя въпросителен знак? Поне компенсира с това, че темата е що годе смислена...

7.Всеки ЛАРПър си търси приключенията и в тази тема някои от вас се опитаха да ги намерят. Така и не се състоя този "ЛЕТНИЯТ ПОХОД КРАЙ РЕКАТА!" и не се учудвам защо. Макар и темата да бе създадена от княза и макар и да бе събрала прословутите 49 мнения в първия пост, първото изречение бе написано с големи сини букви "ОРГАНИЗИРАНО ОТ РОХАН" като РОХАН бе подчертано.
Княже, какво стремеше с това? Сигурно си си мислил "Не ме замесвайте в организаторските глупости на тоя!"? Не спираме до тук, защото анкетата също е хубава. Колко дни да е похода? 3 гласа за 3 дни, 1 за 4 и 1 за 5. Бих казал само ЧЕСТИТИ ВИ 0 ДНИ КРАЙ РЕКАТА! ДОГОДИНА ВИ ПОЖЕЛАВАМ ПАК! И ДА УЛОВИТЕ МНОГО РИБА!

6.Помните ли старите времена когато всички казвахме "Аз не искам да съм супер брониран с метал като рицар... а по скоро кожени брони..." Е, на 10 ноември 2009 година първото мнение бе написано в темата "Изработка на Кожена Броня!". Несъмнено полезна тема. Всички бяхме супер надъхани за такива брони и в крайна сметка...? 60-70 лв. за метър на метър кожа! Изражението на всеки един от членовете беше " Shocked"! И с право, какво подяволите искат тея? Така де, сега и без това половината сме си с ризници за 10- 20 лв.!

5. "Предложения и идеи" не съмнено имаше и хубави, но не помня дали се осъществиха. Но направо ме разби мнението на Крикон, което казваше нещо от сорта на... "вчера докато играх МУ и нямаше какво да правя реших да направя нов форум, изтеглих картинка от гугъл, сложих като име на форума LARP и постигнах същия ефект като Елилар... защо да не вземем да го сменим тоя тъп форум?". Всичко е минало и ти прощавам, ама как ти дойде тая идея... просто понякога ме изумяваш! Другото е мнението на Орин,
че ще идват в Габрово! И какво общо имаше това с темата!?! Ето и линка за форума на Крикон КИРОФОРУМ

4.Бавно и славно се приближаваме към челната 3ка, но точно преди нея ще ви представя темата със 146 мнения и, общо взето, никой не поглежда мнението на другия. "Какво слушате в момента?" е мястото където всеки пускаше име на песен и име на група, които го кефеха, ама другите биха си помислили "Чи ко мъ бърка?" и просто си постваха техните песни. Е продължавайте! Дано се обогати музикалната ни култура. Като цяло темата имаше хубав замисъл, но всички ни мързи да четем темите, пък камо ли да търсим и незнайни песни, защото някой просто ги е постнал! (защо тогава пиша тази тъпа дълга тема? ами и аз не знам)

3. ДОЛНИ ТЪПОУХИ СЪЩЕСТВА, с вашите (и малко мои) 206 мнения причинихте на елфическата раса, най- големите тревоги. Та това си беше чист сапунен сериал озаглавен "Момче елфче си търси другарче!". Всеки елф пенсионер стоеше пред мониторите и очакваше с нетърпение новото мнение. Дали горкият млад елф щеше да намери любовта? Все пак в сериала имаше и нотка за тийнейджърите със скритото послание за качване на левъли. Скоро съм сигурен, че ще започнат да се правят и РПГ игри по сериала. Но какво говоря... тепърва ще се разбере дали злият и безчуствен елф Елилар ще изтрие темата или любовта ще победи и ще има хепи енд.

2. "От Дума - дума!"- игра измислена отново от княза... определено хубава.. развива интелекта! СУПЕР! НО и до днес си стоят думи като Тор, Трабант,ТравестиТ, ТолумбичкА, ОргиЯ, ЦелолиТ, ТуткУ,АналА, ОралнО,АхА, АшкослуН (Алзегоре!), ХапсулютнУ (пак Алзегоре!), ИбА (АЛЗЕГОРЕ!), АйдееЕ (Еовин!) и т.н. От 5 страница обаче Шая като се разписа... таа до 16тата! Може би на нея трябва да сме благодарни за 224-те мнения! Аз лично и казвам БРАВО! Това се казва богат речник!

1. Ако в 8мата позиция се скарах на Еугор, че не пише грамотно и ако при думичките от сребърния медал ви напомнят за 1ви клас, то тази тема е изпитната! Моля всички да се поклоним на Крикон (и после да запазим минута мълчание в почит към пропадналия му ум)! Най- оригиналната тема. Честно ви казвам, по- тъпо нещо не се сещам. Дори ти се чудя, Криконе, как можа да се сетиш за нея.
"Хайде да броим до 1000" е тема номер 1 в класацията. Когато я видях за пръв път, а тогава бях млад ЛАРПър и следях стриктно за сериозността на играчите, очите ми бяха 2 пъти по големи от тези Shocked , а фейспалма ми беше толкова брутален, че получих комоцио. Попитах княза дали да я изтрия тази тъпа тема, но той забрани. Питам те сега, Алзегоре, защо го направи... чисто любопитство проявявам. Темата имаше замисъла всяко едно мнение да следва поредното число. Защо тогава, питам аз, се изписаха ТРИДЕСЕТ И ЧЕТИРИ СТРАНИЦИ, ЧЕТИРИСТОТИН ДЕВЕДЕСЕТ И СЕДЕМ мнения, а сме стигнали само до числото 468. Кой написа 29 мнения извън темата? За тези 29 мнения бих ви казал само едно- СПАМЕРИ! (признавам си, аз имам едно или две от 29те)





Това беше статистиката за темите. Моля не се обиждайте ако съм засегнал някого... всичко е на шега (длъжен съм да го кажа, защото вече рядко се намират хора с чувство за хумор... пък и моят хумор не е от най- висококачествения...................... всъщност никак даже не е висококачествен).
Ако искате още статистики по същия начин само кажете. Надявам се, че съм разведрил малко скучното ежедневие и дългите писания на един елф не са ви били скучни!


Последната промяна е направена от Ellilar на Сря Юни 29, 2011 3:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Интересни статистики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни статистики   Интересни статистики Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 10:04 am

Елиларе,каква е тази дискриминация,как така само елфите пенсионери следят сапунката ''Момче елфче си търси другарче'',''тъпоухите'' тинейджъри в този форум също очакваме с нетърпение какви ли нови случки(снимки) ще има около иначе така симпатичния и много възбуден млад елф. Exclamation
Върнете се в началото Go down
Еовин
Планинец
Еовин


Брой мнения : 183
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 20.05.2010

Интересни статистики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни статистики   Интересни статистики Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 11:25 am

Taрарараммм Very Happy Само да уточня, че прословутата тема "Ще се забравим бе!!" нямаше за цел да " се забием в някоя кръчма и да се нашвяткаме като прасета", а да се съберем в някой парк и да се почерпим умерено хаха.. Laughing Но е факт, че петъчната традиция тръгна точно от тази тема! lol! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Интересни статистики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни статистики   Интересни статистики Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 12:41 pm

Интерсно как мишо никога не пропуска да спомене моя милост.Но да въпреки упрека за правописа ми,това беше много добро.Направи още статистики (ако ти стигне умствения потенциал mml )
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Интересни статистики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни статистики   Интересни статистики Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 3:59 pm

Интересни статистики Untitl10


Ако имате идея за статистика пишете ми на ПМ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интересни статистики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни статистики   Интересни статистики Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интересни статистики
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аркона :: Кръчмата-
Идете на: