Аркона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аркона

Добре дошли в земите на клан Аркона!
 
ИндексPortal**ГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Робър...Поздрав :)

Go down 
+8
Белогор
Еовин
Витяслав
Shaya
Slawulf
Еугор
Крикон
ivan4421
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Крикон
Верен боец
Крикон


Брой мнения : 354
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 09.11.2009

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 9:14 pm

А Горне,ти от кога даваш съвети кой какво да прави? Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 9:50 pm

Криконе аз съм си аз и имам собствено мнение и воля и го изразявам.Давам съвет защото така искам и не ме интересуват какви права имам, ако искате ме слушаите като не, ако щете. Това е идеята на съвета сами да си вземете решение дали ще ме послушате, а не си налагам мнението да кажа не го правете.
Върнете се в началото Go down
Крикон
Верен боец
Крикон


Брой мнения : 354
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 09.11.2009

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:12 am

FACEPALM Като се дава съвет,или идея може да се постави преди това "Няма ли да е по-добре","А не може ли..." или "Мисля,че...."
Това твоето звучи като чиста заповед спрямо нас.Всеки прави квот си иска и никой не ни казва да се спрем или да продължим,а едва ли си точно ти човека,който да ни казва да се спрем.Същото се отнася и за Валери.

(ЛОШОТО ЧЕНГЕ ВЪВ ФОРУМА СЪМ СИ САМУУУ АЗ Бой с възглавници )
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 9:18 am

Крикон написа:
FACEPALM Като се дава съвет,или идея може да се постави преди това "Няма ли да е по-добре","А не може ли..." или "Мисля,че...."
Това твоето звучи като чиста заповед спрямо нас.Всеки прави квот си иска и никой не ни казва да се спрем или да продължим,а едва ли си точно ти човека,който да ни казва да се спрем.Същото се отнася и за Валери.

(ЛОШОТО ЧЕНГЕ ВЪВ ФОРУМА СЪМ СИ САМУУУ АЗ Бой с възглавници )

Не прави от мухата слон.... Smile Не е направил нищо...
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 9:18 pm

Криоконе не ми се спори с теб, затова ще спра.Все пак сме отбор и не трябва да има вътрешни къфги.
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 9:37 pm

Gorn написа:
Криоконе не ми се спори с теб, затова ще спра.Все пак сме отбор и не трябва да има вътрешни къфги.

БРАВОООООООООООООО!!!!! beer
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 9:51 am

Gorn написа:
Криоконе не ми се спори с теб, затова ще спра.Все пак сме отбор и не трябва да има вътрешни къфги.

НЕ! Трябва да има поне 2 стр. спор с близки до боя момемнти. Искаме зрелища! Как може да се предаваш толкова бързо... ПОНЕ 2 СТРАНИЦИ!
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 9:06 pm

Зрелище щеше да има ако бяхме врагове, но постъпвам с разум и отстъпвам, защото сигурно сте чували прикаската за двете козлета. А зрелище си направи сам аз съм пас, няма да споря и да се карам с хора от който може да ми завис живота на ЛАРП, както с Крикон така и с никой друг от клана .
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:29 am

В тоя форум никой ли вече няма чувство за хумор?
Върнете се в началото Go down
Shaya
Стрелец
Shaya


Брой мнения : 208
Age : 31
Location : Мраколес
Registration date : 14.06.2011

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:37 am

Освен Ваше Елфическо Нищо...пардон...Височество ли ?
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 1:04 am

Мишо аз съм с теб ! Завинаги Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 10:41 am

Еугор написа:
Мишо аз съм с теб ! Завинаги Very Happy
Τова ме уплаши малко повече от

Shaya написа:
Освен Ваше Елфическо Нищо...пардон...Височество ли ?

това.
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 11:19 am

Еее аз се опитах да бъда съпричастен ...
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 11:41 am

Робър...Поздрав :) - Page 2 3ple2
Върнете се в началото Go down
Sevar
Парцалив пътник
Sevar


Брой мнения : 3
Registration date : 20.06.2011

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeСря Май 15, 2013 7:21 pm

Брей,чудя се дали да се обидя...Даже по-скоро се чудя дали да не ви навестя да ви поискам сметка за обидата в размер на няколко бири и добра тренировка,да ви видя колко си седите зад думите Smile
Върнете се в началото Go down
robber
Парцалив пътник
avatar


Брой мнения : 6
Location : София
Registration date : 06.06.2010

Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 03, 2013 9:52 am

Я да видим какво става тука ....

Все още не мога да преценя дали да се смея на тази "поезия" или да ви понатупам ....

Както и да е .... мисля да го видим на място ...
Днес 03,06,2013 пътувам за Габрово и мисля да ви навестя ... ще се радвам да се видим и ако някой иска да каже нещо ще му дам възможност да го направи "очи в очи" .... ще си нося някакъв инвентар така че ....

Ще съм в града за няколко дни ... когато се организирате ... 0896 300 489 .. обадете се и ще го видим какво ще се получи .... за момента съм на мнение, че не ми допада лигнята по мой адрес ... още по малко ми харесва лигнята и обидата към Дуло.

Нека видим колко смели сте на живо ... че във форума всеки е много силен, могъш и велик.

Поздрави и УСПЕХ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Робър...Поздрав :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робър...Поздрав :)   Робър...Поздрав :) - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Робър...Поздрав :)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аркона :: Кръчмата-
Идете на: