Аркона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аркона

Добре дошли в земите на клан Аркона!
 
ИндексPortal**ГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какви ще бъдем?

Go down 
+5
Витяслав
Белогор
Ellilar
Gorn
Slawulf
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 31
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:28 pm

Както казах в темата "Участници" ще участваме като клан,ако сме повече от 4 човека .

Иначе,като наемници. ( ако ни разделят по различни кланове...ами...здраве да е)

Вие как предпочитате да сме? Как според вас ще е най-добре?
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 9:59 pm

Аз ако доида, предпочитам да сме като клан.
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 31
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 11:33 am

Gorn написа:
Аз ако доида, предпочитам да сме като клан.

Ти говори ли?
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 8:15 pm

Принципно говорих и отговоря беше, цитирам дословно "като искаш да ти счупят носа върви". Да прежалим носа ама в инвентарно отношение съм много зле: един калпав меч(във Вяруслав),нещо приличащо на табарт и един не обезопасен щитда речем че го обезопася нямам: нито ризница, нито протектори, нито наметало. С какъв инвентар ще се явявам. Няма да излагам клана я. Пък относно боината ми техника не е отлична. Така че все още не съм решил.
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 10:40 pm

Gorn написа:
Няма да излагам клана я.

(Facepalm) .................................................................................................................Че на къде повече!?! >Smile
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 31
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 1:20 am

Gorn написа:
Принципно говорих и отговоря беше, цитирам дословно "като искаш да ти счупят носа върви". Да прежалим носа ама в инвентарно отношение съм много зле: един калпав меч(във Вяруслав),нещо приличащо на табарт и един не обезопасен щитда речем че го обезопася нямам: нито ризница, нито протектори, нито наметало. С какъв инвентар ще се явявам. Няма да излагам клана я. Пък относно боината ми техника не е отлична. Така че все още не съм решил.

Слушай сега...табард е нормално,като за първи ларп!Дай си зор,ама не се притеснявай толкова от инвентар.
Записвам те.
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 8:42 pm

Ти хубаво си ме писал, ама не обещавам нищо щото може да съм на почивка, така че не мога да обещая.
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 31
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 12:29 am

Gorn написа:
Ти хубаво си ме писал, ама не обещавам нищо щото може да съм на почивка, така че не мога да обещая.

Национален ларп юбер аллес!
Разбирай в най-скро врем за тая поивка и до 15 сигурен отгворор
Върнете се в началото Go down
Белогор
Верен боец
Белогор


Брой мнения : 328
Age : 28
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 8:02 pm

Като клан...не искам при ЕЛФИТЕ Crying or Very sad Sad
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:46 am

Валери,ти не искаш при елфите,ама ще ни се хилят войските на Съюза докато търчим по баирите за да си отървем мизерните кожи. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 7:32 pm

Що ве кво против Нолдорци, вероятно тама са най-симпатичните момиченца, все пак са Елфи.
А елфическия пронцип е красотата преди всичко, даже нашия елф ще го потвърди, нали тек Елиларе.
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 7:45 pm

За пред тъпоухите.. да, такъв е принципа.
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 7:57 pm

Между другото пак имам правописни грешки(трябва да ги оправя), не е пронцип а принцип, сигурно имам още, за което се извинявам. А защо съм тъпоух и какво значи тази дума щото не ми е позната. confused
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 1:41 am

Елфите са остроухи, а хората са тъпоухи.
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 31
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:39 am

Горне...в приказките и книгите елфките са мноу яки. Дали наиситна е така в ларпа не знам... Shocked
Ама...дано,че ще пръскам чар и докато съм на карул да си обменя опит с някоя в палатката. Laughing Laughing Cool
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:18 am

Павеле,ти нали налиташе на елфите,не на елфките,каква е тая рязка промяна у тебе. Laughing
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:50 pm

Е сега ти ще обменяш опит ако още може да при нолдорците, а дали са яки като в книгите тук вече отстъпвам правото на Елилар да каже.
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 31
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:57 pm

Тази тема е по-важна...моля спамете в раздел Кръчмата! Very Happy

Та...

Явно ще играем,като клан...на срещата в петък ще се говори за нац.ларп,участиието ни там и отпускане на касовите пари по инвентар и организация.
Върнете се в началото Go down
robber
Парцалив пътник
avatar


Брой мнения : 6
Location : София
Registration date : 06.06.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 6:37 pm

а здрасти ви и от мен .... пак ....

както ви говорих и когато се видяхме в Габрово .... да вземете да се стягате и да се появите поне на един ЛАРП ... че ако чакате още да си оправяте клановия, личния, бойния и нам къв си още РОЛПЛЕЙ ще минат десетина годинки .... без да сте видяли на живо к'вой туй жуотну .... няма да я бъде

а така като ви чета постовете разбирам че и с инвентара не сте много напреднали .... и така до кога ??????

съвет от мен ..... НЕ СЕ ЗАПИСВАЙТЕ В КОЙТО И ДА Е КЛАН ПРЕДВАРИТЕЛНО .....

1. никой няма да ви пръска по рзлични кланове за да балансира силите .... все едно да разделите един голям клан на 2-3 части и да ги пръснете по различни кланове ... това е възможно да се случи САМО НА ТРЕНИРОВКА ... а това е национален ЛАРП

2. при когото и решите да отидете като наемници - НАПРАВЕТЕ ГО "IN GAME" ....

3. уважавам наличието на елф във клана ви но ... Нолдор .... Shocked

4. дори и в larp-bg.org ви подсказаха .... " Ццц не ни стигаха прабългарите, ми сега и славяни " .... прабългарите ако не сте се досетили са клан Дуло .... появите ли се като клан-наемник на воюващ срещу Дуло клан .... Славяни срещу Прабългари ...... някой от вас опита ли се да се свърже с Дуло вобще ?
Ако решите да преговаряте с Дуло - направете го в игра (ролплейски) както си му е реда - /това не означава че неможете да ми кажете предварително/
Когато миналата година наминах да ви видя бях свободен играч - сега съм част от Дуло ..... мога да кажа някоя добра дума за вас, но очаквам да сте на ниво ..... ако гарантирам за вас и по някое време се обърнете срещу Дуло аз ще си забубя главата а вие ще си спечелите най кръвния враг на света

последното е много деликатна тема но ако решите че има за какво да говорим ..... знаете как да ме намерите

Казаното от мен по повод клан Дуло да не ви стряска .... каквото и да се случи е само в играта така че смело напред и да ви видя в максимален брой .....


ааааа ..... до сега не се е случвало голямо чуждестранно участие на наш ЛАРП .... тази година ще ни гостува най-добрия Сръбски клан, а това не е за изпускане .... очакват се големи битки между Дуло и Зелените банери ..... ще бъде епично.....


++++++ подправка за вкус от кухнята .... СЕТИНГА Е ЖЕСТОК ..... това ще е една от най яките игри ... ++++++++



Поздрави и УСПЕХ!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Парцалив пътник
gadina_prokleta


Брой мнения : 4
Age : 113
Location : MORDOR
Registration date : 14.12.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:32 pm

Здравейте, Елени.

Виждам, че Робър някак предизборно раздава кеб апчета : )

За който не ме познава - аз съм известен като гадина проклета, наричан още Елве, предводител на елфите.
Играя ларп, помагам на хората да си изкарват хубаво, понякога организирам ларпове.
Имам едно-две ролеви и извънролеви неща за споделяне ; )

Първо, длъжен съм да защитя честта на елфите (доколкото те изобщо имат такова нещо). Те не са милички, добрички остроухи същества, които събират цветенца из гората. Те са рационални, необходимо жестоки, безкомпромисни убийци - какъвто е всеки хищник, какъвто е коренът, който пробива скалата, каквато е самата майка природа - такива са и нейните любими чада. Може и да срещнете елфка, която събира цветя - но вероятната причина за това ще е, че иска да свари от тях рядка и болезнена отрова. Може да попаднете на елф, който е лоялен на Нолдорския съюз - или такъв, на който не му пука за съюзи и алианси, а просто иска да си живее според собствените си традиции. Важни са свободата и взаимопомощта, а не предпоставени отношения.
Елфите не са добри, не са и лоши - те са различни. И понякога опасни.
Гореказаното важи за най-разпространената и най-характерна раса - горските елфи. Има и други - благородни светли елфи и садистични тъмни елфи, за които други ще ви разкажат.

Второ, предстоящият Национален ларп наистина поначало ще е разделен на лагери. Действително е за препоръчване да вземете страна, защото в противен случай ще бъдете едно подритвано малцинство - всеки, който има интерес от това, би ви тормозил. Ала... ако Робър не беше ви писал по този мааалко господарски начин (звучи малко като "елате с нас, иначе ще ви бием"), аз не бих посмял да се намесвам, макар и да имаме някакво споразумение Smile
Обаче щом така ви поставят нещатаааа... Е, той е прав - ако се присъедините към Свободните народи, ще ви бъде по-трудно. Ние не сме като дисциплинираното Дуло, нито като останалите им многобройни сателити - ние сме си ние, но пък сме себе си. Никой никого не принуждава и макар аз да координирам всички, ние наистина сме равни и действително съм в тази позиция само защото всички виждат и признават ползата от това. Например светлите елфи (Боги) вечно са прави и трудно слушат какво им говорят. Тъмните елфи (Ферос) по-горна власт не признават, нито знаят вярност - само интереса си. Орките са опаки и зли... Но всеки запазва своята идентичност и своя стил, като само гледа да помогне за общата цел със своите уникални умения. И ни се получава!

Трето. Хъм, какво общо има историческата връзка "славяни-прабългари" с логиката на един фентъзи свят, в който има рицари, елфи, орки?... А представяте ли си, ако орките се обявят за тевтонци, а демоните - за сарацини? А защо пък не обратното?
: )))
Правете каквото ви е готино, интересно, игрово оправдано. Няма смисъл да се предпоставят някакви тотемистки отношения... Защото никога не знаеш дали тотемът, който си прегърнал, не е просто едно кухо дърво Smile



Последната промяна е направена от gadina_prokleta на Чет Юни 16, 2011 11:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Крикон
Верен боец
Крикон


Брой мнения : 354
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:42 pm

Благодаря за наставленията и от двете страни.Помним твоята визита,Робър,и наистина-повлия ни.Смятам,че нещата са напреднали (колкото и несериозно да се отнасям) сега съм решил да се стягам в кръста и пълен напред (sun). А що се отнася до останалите...Смятам,че нищо не е загубено.Все още идея си нямаме с какво се занимаваме,но ще го разберем около 10.08,и вярвам,че няма да сме разочаровани (sun).

Сега малко оффтопик.
Гадина,аз лично се кефя на елфчетата-косачи (хората с цветята).Много ме радват как подскачат напред-назад Very Happy Силно се надявам,че нашия велик водач ще си намери на какво да подскача Very Happy Ако не,съм сигурен,че все някой от нас ще се смили над него Very Happy Така,че Павчо,готви се за неочакваното Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 31
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:53 pm

Здравейте и на двамата.

Аз съм Алзегор - Княз на Синовете на Елените! И ще говоря от наше име...

Имаме обявен съюз с Нолдор - на този ларп ще го изпълним. Ще се бием редом с Нолдор.Няма да разваляме споразумението месец и нещо преди ларпа. Ако трябва...ще падаме...ама падаме верни.

Нашият клан се крепи на няколко точки - вярност,братсво и чест.
Елфи...елфи,орки...орки,хора...хора... нас не ни интересува никой.

На вечеринките край огъня ще сме свободни и ще сме топли към всички.
Но влезем ли в роулплей ще сме други. Не служм на чужд интерес...борим се за нас.

Това ще е първият ни ларп...и след него много неща ще се променят.
Единствено мога да заявя,че ще се бием редом с Нолдор и Урук на този ларп - за нататък може и да се откажем от всякакъв съюз.


beer
Върнете се в началото Go down
robber
Парцалив пътник
avatar


Брой мнения : 6
Location : София
Registration date : 06.06.2010

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 11:37 am

аммм .... добре де ... верно звучи малко както каза Гад - (елате при нас или ще ви бием), но определено не съм искал да прозвучи така .....
Моята гледна точка бе точно "Славяни-Брабългари" особенно в инвентарно итношение - съгласи се с мен че ефлите и славяните (ако са решили да следват някаква историческа реалност) не са най подходящата комбинация .... Щом си имате споразумение е ОК .... Гад ... ако и те минат на наша страна ще трябва всички да се бият само срещу вас и Урук (то май пак ще е така Sad ), но поне баланса ще е малко по ОК ... иначе верно става 80 %+ : 20% ....
В крайна сметка ако имат интерес да оглеждат за "инвентарни идеи" могат да го направят по всяко време - дори и след играта

а и да не забравяме че аз самия не вземах ничия страна доста време въпреки поканите да се присъединя към даден клан .... нека поиграят малко ... с вас, с нас, с някой друг и сами ....
определоено ще им трябват няколко игри докато усетят сами с кой клан могат да имат приятелски отношения и с кой да воюват ....

Радвам се че все пак ще видя стадото с елени и по нашите земи Smile


"офтопик Razz " ... Гад надявам се че няма да използвате Елените за ездитни животни .... освен ако не ги язди някоя елфа в палатките им Laughing


Поздрави и УСПЕХ!
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 31
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 11:34 am

robber написа:
аммм .... добре де ... верно звучи малко както каза Гад - (елате при нас или ще ви бием), но определено не съм искал да прозвучи така .....
Моята гледна точка бе точно "Славяни-Брабългари" особенно в инвентарно итношение - съгласи се с мен че ефлите и славяните (ако са решили да следват някаква историческа реалност) не са най подходящата комбинация .... Щом си имате споразумение е ОК .... Гад ... ако и те минат на наша страна ще трябва всички да се бият само срещу вас и Урук (то май пак ще е така Sad ), но поне баланса ще е малко по ОК ... иначе верно става 80 %+ : 20% ....
В крайна сметка ако имат интерес да оглеждат за "инвентарни идеи" могат да го направят по всяко време - дори и след играта

а и да не забравяме че аз самия не вземах ничия страна доста време въпреки поканите да се присъединя към даден клан .... нека поиграят малко ... с вас, с нас, с някой друг и сами ....
определоено ще им трябват няколко игри докато усетят сами с кой клан могат да имат приятелски отношения и с кой да воюват ....

Радвам се че все пак ще видя стадото с елени и по нашите земи Smile


"офтопик Razz " ... Гад надявам се че няма да използвате Елените за ездитни животни .... освен ако не ги язди някоя елфа в палатките им Laughing


Поздрави и УСПЕХ!

Да...ние също се радваме,че ще вземем участие. Smile
Върнете се в началото Go down
Trooper
Непохватен ловец
Trooper


Брой мнения : 52
Registration date : 03.12.2009

Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 3:36 pm

Но запомнете: Каквото и да правите, с когото и да го правите, както и да го правите: Забавлявайте се ! Ние ще ви помагаме!

Много поздрави от организаторите!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какви ще бъдем? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви ще бъдем?   Какви ще бъдем? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какви ще бъдем?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аркона :: Национален Ларп (5-7 август)-
Идете на: