Аркона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аркона

Добре дошли в земите на клан Аркона!
 
ИндексPortal**ГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Асеновград Зове - Национален Ларп

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 9:05 pm

– Време на провеждане: 5-7 август 2011 г. Играта ще започне в петък, около 18 часа, като ще положим целенасочени усилия да не закъснява началото, за което има много научени уроци от миналото как да се избегне. Затова, ако имате желание да участвате, по възможност си осигурете свободен ден него петък, особено ако не сте с кола и искате да ползвате организирания автобус (вж. по-долу).

– Място на провеждане: до с. Добростан, Асеновградско. Мястото е разположено високо, но е плато, ще разполагаме с голяма площ разнообразен терен – долчинки, хълмчета, малки горички, без стръмни урви и склонове.

Специални благодарности на Шегор за намирането на терена.

За пътуване до мястото ще бъде осигурен автобус. Подробности ще бъдат постнати по-късно.

– Организатори: Войните на Седемте хълма, Бързев, Хелън, Зератул, Гадина Проклета.

– Със съвместни усилия разходите, респективно таксата за ларпа, ще бъдат максимално оптимизирани. Последната ще включва храна за петък вечерта и събота вечерта, когато ще има ролплей събития, по време на които ще се консумира.

Надяваме се да направим игра в традицията на най-доброто от Ларп Феста от 2009 г. и Драконовия турнир от 2010 г.
Очаквайте теми за ларпа в следващите два месеца.


Официална тема!

http://larp-bg.org/forum/index.php?topic=2889.0
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 9:08 pm

Аз почти сигурно ще ходя. Smile
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 9:55 pm

силно се надявам и аз да доида, само че незнам дали моите ще ме пуснат, иначе много ми се идва
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 10:21 am

Вяруслав написа:
Аз почти сигурно ще ходя. Smile
И аз така.

Gorn написа:
силно се надявам и аз да доида, само че незнам дали моите ще ме пуснат, иначе много ми се идва
Ако се надяваш на родителите ти... битката е загубена.

П.С. Само да поправя изречението на Горн:

Силно се надявам и аз да отида, само че не знам дали моите ще ме пуснат (това ти го прощавам с моите и пуснат), иначе много ми се ходи.

Правила, които трябва да си припомниш:
-изречение се започва ВИНАГИ с главна буква
-разликата между "дойда" и "отида":
Примери:
Ще дойдеш ли унас?
Ще отида на ЛАРП.

-отрицателната частица "не" + глагол се пишат разделено
-разликата между "ходи" и "идва"
Същата като "дойда" и "отида".
-съобщителното изречение завършва ВИНАГИ с точка!


П.С.С Заяждам се! scratch
hi to Larp-Gabrovo !



редактирано


Последната промяна е направена от Ellilar на Пет Юни 03, 2011 10:34 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 10:29 am



Gorn написа:
силно се надявам и аз да доида, само че незнам дали моите ще ме пуснат, иначе много ми се идва
Ако се надяваш на вашите... битката е загубена.[/quote]

Дам...бори се с тях за тов,което иска.
Stand and fight!Say what you feel!
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 7:22 pm

Ще направя всичко възможно за да обедя нашите, а относно редакцията имам 6 по БЕЛ следователно не съм толкова неграмотен. Е може би само малко, ама е приемливо.
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 10:38 pm

Gorn написа:
Ще направя всичко възможно за да обедя нашите, а относно редакцията имам 6 по БЕЛ следователно не съм толкова неграмотен. Е може би само малко, ама е приемливо.

Свиквай,това е Мишо Smile
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:14 am

Gorn написа:
Ще направя всичко възможно за да обедя нашите, а относно редакцията имам 6 по БЕЛ следователно не съм толкова неграмотен. Е може би само малко, ама е приемливо.

Оценката не е важна.. важни са знанията, а ако съдя по мнението... Very Happy

Но стига сме спамили..
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:17 pm

Аз говорих снощи с нашите - нямат нищо против. Така,че за мен - 90% съм там. Почвам да орпавям инвентар.
Върнете се в началото Go down
Gorn
Горско дете
Gorn


Брой мнения : 152
Age : 30
Location : Dryanovo
Registration date : 28.12.2010

Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 9:54 pm

Е щом се налага ше свиквам, а относно националния все още не знам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Асеновград Зове - Национален Ларп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асеновград Зове - Национален Ларп   Асеновград Зове - Национален Ларп Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Асеновград Зове - Национален Ларп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аркона :: Глашатайство-
Идете на: