Аркона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аркона

Добре дошли в земите на клан Аркона!
 
ИндексPortal**ГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Музика за ЛАРП

Go down 
+4
Крикон
Белогор
Ellilar
Slawulf
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 11:58 pm

В интерес на истината твоето мнение слабо ме интересува...Обаче някой работи са ми доста странни като твоето напускане и колкото повече чета твой коментари и гледам как се държиш с Павел все повече разбирам някои работи които не мисля да пазя за себе си...
Върнете се в началото Go down
Крикон
Верен боец
Крикон


Брой мнения : 354
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 09.11.2009

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:04 am

Хъх...и двамата сте прави...Нямам нищо против съветите на Мишо,но по някога това не са само съвети...И кофти е че го казвам,но Мишо,братле пораждаш само спорове...А Рохан е прав да прави забележка... Не мога да заема страна,просто ще кажа че сме от една гилдия..или оргия...По ми харесва оргия...Ама поне да не се караме докато сме в тази оргия? tongue tongue Мир и любов,братя мои hump arms flower
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:05 am

Давай, казвай. Никой не те спира. А Павел ако има нещо да ми каже може да го направи всеки ден. Предполагам нито аз, нито ти искаме да се караме и да спорим (а очевидно и бой) така че по- добре казвай каквото има и да спираме с тези глупости. Бях ти писал на ПМ, че искам да ми изброиш какво те дразни, но ти не отговори. Ако има нещо, в което си прав ще се съглася.
Върнете се в началото Go down
Еугор
Дете на Гората
Еугор


Брой мнения : 495
Age : 30
Location : Габрово
Registration date : 10.11.2009

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 7:02 am

Не съм сигурен в това което мисля ще почакам малко преди да говоря с Павел...
Върнете се в началото Go down
Slawulf
Велик Княз на Синовете на Елените
Slawulf


Брой мнения : 1112
Age : 30
Location : Южна Славия
Registration date : 09.11.2009

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 14, 2010 9:32 pm



drunk
Върнете се в началото Go down
Shagrath
Парцалив пътник
Shagrath


Брой мнения : 3
Registration date : 18.08.2011

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 2:01 pm

Ам... пичове... изетох от началото таз тема ( е по принцип се опитвам да направя някаква ларп музика). Ам... виждам, че много спорове се породиха, пък и не дотам мили коментари... М, да кажа и аз едно мнение: наистина Елилар, според мен, е прав. Ъъъ, зазвучи ли електрическа китара по време на ларп се сговнват нещата - хората излизат от РП. И накрая познайте докъде се стига - до Черно фередже. Ъъъ, не искам да кажа, че Фереджето е гадна музика (става между другото и за ларп ), но когато на огъня много пияни индивиди пеят ЧФ и говорят простотии за ПЦта, флашки и прочее, се скапва обстановката. Ъъъ, в тази връзка предлагам следното: като дойдете вземете по една кухарка, дайре или джембе, пък да си направим якото с по- средновековни мелодйки. И веднага въпрос : някой може ли да свирина някакви свирки , не тези свирки имам предвид (за хората с мръсно съзнание). Става дума за флейти, кавал (гггхм, мръсното съзнание да мълчи, разбрахме се) и тям подобни. Ако има такива с радост ще ви запозная с бардовската ларп общност. Това всъщност важи и за останалите.
Върнете се в началото Go down
Ellilar
Дете на Планинските Извори
Ellilar


Брой мнения : 520
Location : Mithlond (Сивите заливи)
Registration date : 07.01.2008

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 11:19 pm

За свирки (нормалните дървени свирки Smile ) едва ли има. Аз мога на китара, но винаги ме мързи да я нося на национални. Както видя на последния валя такъв дъжд, че още се чудя дали твоята е добре Smile . Иначе средновековни (или поне които звучат по- така) знам някоя друга, а и не е трудно да направим нещо чрез интернет комуникации. Имам предвид програми за ноти (по скайп не става, защото има закъснение).
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 11:26 am

Снощи попаднах на нещо много ценно-автентично реконструирана тамплиерска музика от един френски ансамбъл за старинна музика който се казва ''Organum'',всъщност тя е била изпълнявана в Йерусалим през XII век на литургиите на Ордена на тамплиерите.Песните в диска са направени благодарение на намерения през средата на XIX век манускрипт.Ръкописът представлява бревиарий (съдържащ текстовете и нотните записи на литургичните химни на тамплиерите).Дискът се казва ''Les Chant des Templiers'' ,чуйте го,няма да съжалявате! Smile
Edit: Забравих да спомена че има и троен диск който е излязъл 2008 от същия френски ансамбъл отново автентично реконструирана средновековна музика,казва се ''Time of Templars'',отново няма да съжалявате ако го чуете.
Върнете се в началото Go down
Витяслав
Планинец
Витяслав


Брой мнения : 172
Location : Slavic fortress
Registration date : 25.03.2010

Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 2:33 pm

За ценителите на средновековната и ренесансова музика давам един линк с прекрасно откритие по темата:
http://www.ancientfm.com/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Музика за ЛАРП - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Музика за ЛАРП   Музика за ЛАРП - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Музика за ЛАРП
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аркона :: ЛАРП-
Идете на: